Haber : Muharrem GÖÇ
Galatasaray spor Kulübü’nün resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı Galatasaray Store Tırı üç günlüğüne Fatsa’ya geldi. Cuma gününden Pazar günün kadar Fatsa’da konaklayan ve yeni sezon formalarının ve yeni çıkan ürünlerin yanında kırtasiye malzemelerinin de satışının yapıldığı Galatasaray Store Tırını ziyaret eden Galatasaraylılar, kulübe destek olmak için alışveriş yaptı.
Galatasaray Store Tırı yetkilileri tüm Galatasaray taraftarlarını alışveriş yapmaya davet etti. “Galatasaraylıyım diyen her taraftarın mutlaka satışı yapılan ürünlerden alması gerekir. Taraftar kartı olmayan veya yeniletmek isteyen taraftarlarımız da Galatasaray Store TIR'ını ziyaret ederek, kulübümüze destek olmalılar. Fatsa’da bulunmaktan mutluyuz. Galatasaraylılar gereken alakayı gösteriyorlar. Her zaman Fatsa’ya gelmek isteriz. Üç gün taraftarlarımıza satış yapacağız dedi