Fatsa Anadolu imam Hatip Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğretmenleri tarafından yardıma muhtaç öğrencilerin yararına kermes düzenlendi.
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu ve Şube Müdürü Ramazan Töngel, Anadolu İmam Hatip Lisesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlenen kermesi ziyaret ederek destek oldular.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğretmenleri Meral Bilgü, Tülfa İlkgül Gödek, Nurhan Karaca ve Nazlı Uygun tarafından organize edilen kermeste okulda eğitim ve öğrenim gören öğrenci ailelerinin evlerinde hazırladıkları çeşitli tatlılar, börekler, köfteler ve sarmalar satışa sunuldu. Öğretmenler, evde yapılan yiyecek çeşitlerinden elde edilecek gelirlerin tümünün yardıma muhtaç öğrencilerin giderlerinde kullanılacağını ifade ettiler.
Anadolu İmam Hatip Lisesinde kurulan kermes stantlarını gezerek kermesi düzenleyen öğretmenlerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, “Bu anlamlı etkinliğin düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.