Kızılay haftası dolayısıyla Fatsa Kız Meslek Lisesi Uygulama Ana Okulu Öğretmenleri Zeynep Topçuoğlu Üçgül ve Nuri Kapusuz geleceğimiz olan çocuklarımızla birlikte Fatsa Kızılay Şubesine ziyarette bulundular.
Türk Kızılayı Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları; “Geleceğimiz olan bu çocuklara Kızılaycılık bilincini aşılayan öğreten bu eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz. Bu gün bu ziyareti yaparak bizi ziyadesiyle onurlandırdılar” dedi.