Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi ve yönetim kurulu üyeleri Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yönetim kurulu başkanı Ali Feyzi, İlçemize yeni atanan Kaymakamımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. İnşallah birlikte mesai yaptığımız süre içinde Fatsa’mız için güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum ”dedi
Kaymakam Mehmet Yapıcı ise ziyaretlerinden dolayı Ticaret Borsası başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ederek “Çok değer verdiğimiz sivil toplum kuruluşları ile çalışmalarımızı birlikte sürdüreceğiz. İnşallah güzel işleri el birliği ile birlikte yapacağımıza inanıyorum”dedi
Borsa başkanı Ali Feyzi ve yönetim kurulu üyeleri daha sonrada Fatsa Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Muammer Küçüköksüz’e nezaket ziyaretinde bulundular.