Haber : Muharrem Göç
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı mahalle gezilerine başladı. Yapılan ziyaretler hakkında bir açıklama yapan CHP ilçe başkanı Doğan Çelebi “Yönetimde bulunan arkadaşlarımla ortak bir karar aldık. Artık bundan sonra haftanın belirli günleri mahallelerimize giderek burada halkın yerel ve genel sorunlarını, dertlerini yerinde dinleyip çözüm yolları bulmak için çalışacağız. Mahalinde çözülecek sorunları birlikte, bizi aşan sorunları ise yukarıya bildirerek çözüme kavuşturma yollarına gideceğiz”dedi.
Fatsa’da toplam 79 mahallenin belirtilen süre içinde gezilerek sorunların dinleneceğini belirten başkan Çelebi, “Bu gün gördüğünüz gibi belediye meclisi üyemiz Erol Yerebasmaz ve yönetimde bulunan arkadaşlarımızdan Fatma Varnalı, Bahtiyar Çavuşoğlu, Ali Hamza Çebi ve Adem Özgen ile birlikte ilk kez ziyaretlerimize Demirci mahallemizden başladık. Ziyaretimizin verimli geçti. Yerel seçimlerin üzerinden altı ay gibi bir zaman geçmesine rağmen henüz ne Büyükşehir ne de Fatsa Belediyesinin mahalleye uğramadığını söyleyerek, Başta muhtarımız Cevat Aydemir olmak üzere mahalle halkına bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.