Haber : Muharrem Göç
Uzun bir süre ilçemizde Milli Eğitim Müdürlüğü yaparak Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Yusuf Çaya İiçe müdürlerinde son yapılan değişiklikle Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim uzmanı olarak atanmıştı. Daha sonra kendi isteği ile Ordu İl Milli Eğitimi Müdürlüğü’nü tercih eden Yusuf Çaya geçtiğimiz hafta Ordu’da görevine başladı.
Ordu’ya gidiş geliş yapan Yusuf Çaya fırsat buldukça eski mesai arkadaşları ve meslektaşlarını ziyaret etmeyi de ihmal etmedi. Daha önce yakın çalışma arkadaşı olan ve kısa bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Ekrem Cinoğlu, Şube müdürleri Vahit Bölek ve Ramazan Akyol ile Malmüdürü Ömer Sezgün’ü makamlarında ziyaret etti.