Haber : Muharrem Göç
Genç İşadamları Derneği (FAGİAD) vekil Şener’i Dolunay Hünkar Restoranda kahvaltıda ağırladı.
Düzenlenen kahvaltıya; Başkan Mehmet Serkan Erdik, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Akif Mutlu, İsmail Güvenkaya, Hüseyin Karataş, Emrullah Baksi, Hakan Şimşek, İbrahim Hep, Hüseyin Arıca ve Erdem Aydın katıldı.
Milletvekili İhsan Şener , “Ramazan ayında sizlerle buluşmak istedik, ancak yoğun işlerimiz nedeniyle genç iş adamlarımızla buluşma fırsatımız olmadı. Her şey nasip meselesi. Bugüne vesile oldu. Öncelikle davetinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Yatırımlarla ilgili de kısa bir açıklamada yapan Vekil Şener, İlçemizde devam eden sağlık ve İç Anadolu bağlantı yolları çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bu hafta içinde Ulaştırma Bakanlığın yetkililerinin ilçemize gelerek çevre yolu ve liman projeleri çalışmaları hakkında bilgi vereceklerini bildirerek, Fatsa İnşallah cazibe merkezi olacak dedi.
Masadaki menü zenginliğini görünce Somali’de bir aileye yaptıkları ziyarette ailenin çocuklarının belirli günlerde yemek yiyebildiklerini öğrenince çok üzüldüğünü ifade ederek, “hiç bir zaman unutamıyorum, onların aç olması bizleri her zaman rahatsız etmektedir. Çok şükür ülkemiz zengin ve istikrarlı bir ülke, istikrarımızı bozmak için ellerinden ne geliyorsa yapmak istiyorlar. Türkiye bunları gezi olaylarında gördü. Almanya açıkça müdahil oldu” dedi.
FATSA Genç İşadamları Derneği Başkanı (FAGİAD ) Mehmet Serkan Erdik ise, “ Üyelerimizin de katılımı ile Vekilimiz ile bir kahvaltıda buluşmak istedik. Sağolsun vekilimiz bizleri kırmadı. Bizlere gerekli desteği sağlıyor. Bizler de sivil toplum kuruluşu olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Kendilerine bizleri kırmayarak davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.