Haber
Muharrem Göç
Fatsa Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü 12 Eylül Cuma gününden itibaren yeni hizmet binasında sigortalı işveren ve hak sahiplerine hizmet vermeye başladı.
Fatsa Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Recep Varlık yaptığı yazılı açıklamada; ‘Mustafa Kemal Paşa Mah. Ata Cad. Yavuz Selim Sok. No: 30'da hizmet vermeye başlayan yeni binamız yapısı itibariyle mimarisinde ve hizmet teknolojisinde standartların üzerinde bir örnek bina olduğunu, Fatsalılara ve merkezimizden hizmet alan diğer ilçe halkımıza hayırlı olsun’ dedi.
Merkez Müdürlüğü hizmet binasının resmi açılışının Bakanlığın belirleyeceği ileri bir tarihte yapılacağı bildirildi.