Dolunay Koleji’nde 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı, Anasınıfı İlkokul 1. Sınıf ve 5.sınıflar için 8 Eylül 2014 Pazartesi günü başladı.
Oryantasyon Haftası etkinlikleri kapsamında Dolunay Koleji'nde öğretmen, öğrenci ve veliler okula başlamanın sevinci ve heyecanıyla bir araya geldiler. Anasınıfı ve 1. Sınıf ve 5.sınıf öğrencilerimiz, korkularını yenmek, okula daha hızlı uyum sağlamak için bir hafta erken okullu oldu. Anne ve babaları ile okula gelen öğrencilerimizden bazıları son derece rahat iken, bazılarının heyecanlı olduğu görüldü. Bazı öğrencilerimiz ise anne babalarında yanlarında istediler. Öğretmen tarafından ikram edilen şekerleri afiyetle yiyen miniklerimiz, ardından boyama etkinliğine katıldı. Miniklerimizin anne ve babaları da en az onlar kadar heyecanlıydı. Çocuklarının ilk gün heyecanına ortak olan veliler, onları sınıflarına uğurlarken duygu dolu anlar yaşadılar. Anne ve babalardan bazıları, çocuklarının ilk gününü fotoğrafladı.