Yıllardır ilçemizde tiyatroya öncülük yaparak oynadığı oyunlar ile tiyatro sevenlerin beğenisini kazanan Semra Şimşek eşinin işi nedeniyle Samsun’a taşınarak ekip arkadaşlarını yetim bıraktı.
Veda için gazetemizi ziyaret eden Şimşek “Yıllardır insanın doğup büyüdüğü şehirden ve insanlardan ayrılmanın ne kadar zor olduğunu anladım.Gittiğim yer pek uzak olmasa bile bunun adı gurbet, bunun adı ayrılık. Ben sizin aracılığınız ile başta oyuncu arkadaşlarıma ve tiyatro sevenlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.