Bolaman eşraflarından fındık tüccarı hacı Mehmet Önal”ın oğlu, Ali, Yakup, Yusuf, Mahmut ve Fatma Önal”ın kardeşi İsmail Önal ilik kanserine yenik düşerek hayatını kaybetti.
30 yıldır Almanya”da yaşayan İsmail Önal, 1,5 yıldır yakalandığı ilik kanseri hastalığından tedavi görüyordu. Kardeşi Ali Önal”dan alınan ilik 4 ay önce kendisine nakil yapılmış, ancak son 15 gündür uygulanan tedavi sonuç vermeyerek 15 Ağustos 2014 günü Almanya”da hayatını kaybeden Önal, Almanya”dan ilçemiz Bolaman mahallesindeki baba evine getirilerek Bolaman merkez camiin de Cumartesi günü öğle namazına müteakip Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, sevenleri ile çevre il ve ilçelerden gelen kalabalık bir cemaatin katıldığı cenaze namazının ardından Palazlı mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilmiştir.
Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.