22 Nisan 2024

FATSA'NIN GELECEĞi iÇiN ÇOK ÖNEMLi ADIMLAR ATTIK

  • PDF
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar belediye ve tüm kurumlar Elele vererek şehrin 50-100 yıl ihtiyaç duymayacağı çok büyük alt yapı yatırımlarını hizmetine sunduklarını söyledi. 
Görev süresi boyunca Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ ile koordineli Fatsa'nın Beyazıt caddesi, Sevgi Caddesi, Topaloğlu caddesi, Ayazlı mahallesi, Evkaf mahallesi ve Dolunay mahallesinde çok önemli alt yapı yatırımları yaptıklarını ifade eden Başkan Kibar, "Bir yola girmeye çalıştığınız o zaman eğer o yolda alt yapı yatırımı yapacaksanız ki yol sağlam olacak. Sadece bizim değil diğer kurumlarım da alt yapı yatırımlarını tamamlaması gerekiyor. Oski'sinden Yedaş'na Telekomundan Aksasına kadar her bir kurumun alt yapıyı tamamlaması lazım. Bu yatırım olmazsa her hangi sorunlu bir yerde günü birlik onarımlarla süreci ötelemeniz lazım ama biz daha sağlıklı olanı yaptık. Çok şükür bunları yatırıma aldırdık ve alt yapıdaki tüm kurumlar işlerini tamamlamış oldu ve biz de o bölgelerdeki üst yapı çalışmalarını tamamlamış olduk." dedi.
 
"İŞİN SONUNDAKİ MEMNUNİYET BİZİ DE MEMNUN EDİYOR"
 
Alt yapısı olmayan şehirlerin gecekondu gibi gelişim gösterdiğini belirten Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "Bugünkü geldiğimiz noktada alt yapı hizmetleri görünmeyen hizmetler gibi görünüyor. Hiç bir belediye alt yapıya girmek istemez ama çok şükür halkımızda ki güveni gördüğümüz için biz yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bizlerin arkasındaki duruşu iyi niyetli yaklaşımlarını görüyoruz. Ne yaptığını bilen bir belediyecilik anlayışı ile Fatsa'nın geleceği için çok önemli adımlar atığımızı gördük ve biz de alt yapıya girdik. Belki alt yapı çalışmaları sırasında halkımızı üzdüğümüz bezdirdiğimiz olmuştur ama aynı yerlerde üst yapıyı yaptığımızda halkımızdan çok büyük takdirler almak bizleri memnun ediyor." şeklinde konuştu.
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde