09 Aralık 2023

FATSA’NIN KIRSAL MAHALLELERi KONFORLU VE GÜVENLİ YOLLARA KAVUŞUYOR

  • PDF
Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde sathi kaplama asfalt seferberliği hız kesmeden devam ediyor. 
En son Yenipazar mahallesinde sathi kaplama asfalt çalışması yapan Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri son bir ayda Gölköy mahallesi Kösebucağı mahallesi, Bacanak mahallesi, Yukarıardıç mahallesi, Bozdağ mahallesi, Tepecik mahallesi, Uzundere mahallesi,  Kayaköy mahallesi, Yeşilköy  mahallesi, Yenipazarmahallesi, Kılıçlı mahallesi, Küpdüşen mahallesi, Tayalı mahallesi ve İslamdağ mahallelerinde toplamda 25 kilometre sathi kaplama asfalt çalışması gerçekleştirdi. 
Ekipler Mehmet Akif mahallesi ve Oluklu mahallesi bağlantı yolunda 3 kilometrelik sathi kaplama yol çalışmalarımız devam ediyor.
 
“HARCADIĞIMIZ HER EMEK HEMŞEHRİLERİMİZİ KONFORLU ULAŞIMA KAVUŞTURMA ARZUSUNDAN”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Fatsa’mıza yaptımız her hizmet, bu uğurda harcadığımız her emek, harcadığımız her mesai, hemşehrilerimizi konforlu ulaşıma kavuşturma arzumuzdandır. 
Görev süremiz sona erene kadar kırsal mahallelerimizi konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmetiyle buluşturabilmek için ulaşım seferberliğimizi, halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alan hizmet anlayışımız ile, birlik ve beraberlikten uzaklaşmadan, Fatsa’mız için 7/24 saat esaslı sürdüreceğiz.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde