BAKAN ÖZER'DEN KIRSAL MAHALLE YOLLARINA ÖDENEK MÜJDESİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_df.jpg)
Seçim çalışmaları kapsamında Bolaman, Yalıköy ve Ilıca Mahallelerini ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer Kırsal Mahalle yollarının yapımı için ilk etapta AFAD Başkanı ile görüşerek 5 milyon TL ödenek sağlandığının müjdesini verdi.
Bakan Özer'in ziyaretlerine Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Milletvekili Adayı İsa Yüksel ve İlçe Başkanı Yasin Sarıçiçek'de eşlik etti.
“ BOLAMAN, YALIKÖY VE ILICA MAHALLELERİNİN YOL ÇALIŞMALARI YARIN BAŞLIYOR ”
Bolaman, Yalıköy ve Ilıca mahallelerin de yolla ilgili sıkıntılardan bahsedildiğini söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ordu Milletvekili Adayı Mahmut Özer, “ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz bahsedilen yollarla ilgili sıcak asfalt çalışmalarına bugün itibariyle başladıklarını söylediler. Yolda gelirken AFAD Başkanını aradım.
AFAD Başkanı yarın itibariyle buraya 5 milyonluk TL ödenek gönderecek. Dolayısıyla bu 3 mahallemizin de yaklaşık olarak 4 buçuk kilometrelik yolu yarın itibariyle başlayacak. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Yorum ekle