11 Ağustos 2022

DENiZCiLiK MESLEK LiSESiNi ZiYARET ETTiLER

  • PDF
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer  KIRAN Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Denizcilik Meslek Lisesi)’ni ziyaret etti. 
 
Okul yöneitimi tarafından  yapılan basın açıklamasında şu görüşlere yer verildi:
“Beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Burak AKARTAŞ, Eğitim Birimi Müdürü Vurgun KARAYEL, Ordu Temsilcisi Zeki ŞENBURSA ve Deniz Ulaştırma Eski Müdürü ve Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme Bakanlığında Müsteşar Yardımcılığı-Müsteşar Vekilliği görevlerinde bulunan Özkan POYRAZ’ ın  bulunduğu heyet okulumuzun bölümlerini gezdiler. 
 
Heyete İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Selim SEVİM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muhammet ANCAZA ve Okul Müdürümüz Samet ERTANÇ eşlik ettiler.  
 
Okulumuz ve okulumuzda verilen eğitim hakkında İlçe Milli Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Okul Müdürümüz Samet ERTANÇ ve Meslek Dersleri öğretmenlerimizden bilgiler alan Tamer KIRAN’ la  okulumuzla ilgili yapılabilecekler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA , günün anısına İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer  KIRAN’ a okulumuzun tasarım ve beceri atölyesinde yapılan ahşap gemi maketi hediye etti.
Bizler de okulumuzu ziyaret eden İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer  KIRAN ve beraberindekilere teşekkür ediyoruz.” denildi.
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde