27 Haziran 2022

AKYÜREK GÜVEN TAZELEDİ

  • PDF

Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Olağan Genel Kurulu sonucunda Erdoğan Akyürek yeniden başkanlığa seçildi

Ordu TESK Otel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı Genel Kurulu’nda mevcut başkan Erdoğan Akyürek ile Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın listeleri yarıştı. 321 üyenin oy kullandığı seçimi 177 oy alan Erdoğan Akyürek kazanırken, Mehmet Kaya ise 142 oyda kaldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı.

 
“Esnafımız için çalışacağız”
 
Yeniden başkan seçilen Erdoğan Akyürek, “Genel kurulumuzun, kurumumuza hayırlar getirmesini diliyorum. 4 yılı tükettik. 2018’de göreve gelmiştik. Bugün yeniden bir seçim yapıldı. Sandıklar açılınca gülen taraf olduk. Güzel bir bahar gününde seçimimizi yaptık ve yeniden başkanlığa layık görüldük. Çok sıkıntılı bir süreçten geçtik. 2 yıl pandemi yaşadık. 
Yine de elimizden gelen çalışmaları yaptık. Esnafımızın çıkarı için çalıştık. Umarım bundan sonra daha güzel koşullarda çalışabiliriz. Ordu esnafımız ve sanatkarlarımız adına yılmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
“Güzel bir bayrak yarışı oldu”
 
Diğer aday Ordu Lokantacılar ve Aşçılar Odası Başkanı Mehmet Kaya ise; “Genel kurulumuzun tüm esnaflarımıza, odalarımıza, birliğimize, Ordumuza, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Burada bir bayrak ve hizmet yarışı oldu. İki adaylı bir seçimi gerçekleştirdik” diye konuştu.
Seçimi kazanarak güven tazeleyen Erdoğan Akyürek’in yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor: Adem Yavuz, Özcan Demirkol, Halil Altun, Sefa Duran, Ayhan Baş, Harun Güdek.
 
Denetim Kurulu: Belgüzar Çağlıyan, Abdullah Canverdi, Fatih Arslan.
 
Disiplin Kurulu: Mahmut Kara, Mesut Karayiğit, Kenan Torunoğlu.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde