26 Mayıs 2022

FATSA’DA ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLÜYOR

  • PDF

FATSA BELEDİYESİ EN ÇOK ÇOCUK VE GENÇLERİN BELEDİYESİ

FATSA’YA 2.5 YILDA 16 YENİ ÇOCUK OYUN PARKI YAPILIRKEN 36 PARKIN MODERNİZASYONU GERÇEKLEŞTİ. 2022’DE 10 YENİ PARK DAHA YAPILACAK.
 
FATSA’DA KONFORLU ÇOCUK OYUN PARKLARININ SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
 
Çocuklara mutlu, huzurlu ve güvenli bir ortam sunmak için çalıştıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Bugünün küçükleri, yarınların güvencesi olan çocukların hoşca vakit geçirebileceği modern oyun gurupları ve sosyal alanlar oluşturduklarını belirterek, “2,5 yılda 16 yeni park yaparak, 36 parkın modernizasyonunu gerçekleştirdik. 2022 yılında da 10 yeni çocuk parkı daha yapıyoruz.” dedi.
 
Fatsa Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ile ortak hareket ederek şehir merkezi ve kırsal mahallelerde donanımlı çocuk oyun parkı çalışmalarını sürdürüyor.
 
DOĞU SOKAK’A YAPILAN PARK MAHALLEYE ÇOK YAKIŞTI.
 
Fatsa Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü  tarafından Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Doğu Sokak’ta yapılan yeni çocuk oyun parkı mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı. Mahalle sakinleri, tam teşekküllü olarak çocuk, genç ve yetişkin bireylerin faydalanacağı modern çocuk oyuk parkı için Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a teşekkür etti.
 
TAM TEŞEKKÜLLÜ PARKLAR
 
Çocukların doyasıya keyfini çıkararak oynadıkları oyun guruplarının yanına, gençlerin ve yetişkin bireylerin spor yapabilmeleri için fitnes spor aletleri de yerleştirildi. Oyun grupları, spor aletleri ile tam teşekküllü yapılan parkın peyzaj düzenlemesinin yanı sıra, parka kamelya ve piknik masası gibi kent mobilyaları konulacak.
 
“BELEDİYE OLARAK YATIRIMLARI ÇOCUK VE GENÇLERE YAPIYORUZ.”
 
Belediye olarak yatırımları daha çok çocuk ve gençlere ayırdıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Geleceği güvence altına almanın yolunun sağlıklı ve güvenli ortamlarda genç nesiller yetiştirmektir. Fatsamıza göreve geldiğimiz günden bugüne, sokaklarımızın en güzel aksesuarı olan 16 çocuk parkı yaptık. 36 parkımızı baştan aşağıya yenileyerek modernizasyonunu gerçekleştirdik. 2022 yılında da 10 yeni çocuk parkını daha hizmete sunacağız. Yarınımızı emanet edeceğimiz evlatlarımız için her alanda hiçbir engel tanımadan hizmet etmeyi sürdürürken tek beklentimiz çocuklarımızın güvenli ve konforlu alanlarda oynamaları, içten bir gülümseme ve mutluluğudur. 
Bizler en büyük hakları mutluluk olan çocuklarımızın konforu ve güvenliği için canla başla çalışmayı sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde