24 Ocak 2022

“UFUK AÇAN PROJE ADAMIDIR”

  • PDF

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI ABDULKADİR HATİPOĞLU, HİLMİ GÜLER İÇİN; “UFUK AÇAN PROJE ADAMIDIR”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Hatipoğlu; Hilmi Güler için; “Sayın bakanımız ufuk açan proje adamıdır” dedi.
 
Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan ile gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser ve gazetemiz yazarı Ali Naci Eser Hatipoğlu’nu ziyaretlerinde kısa sohbette bulundular.Ordu’nun 772 mahallesi olduğunu belirten Hatipoğlu; “bu mahallelerdeki her taşını altında ne var bilirim. Ben Özel İdareden gelmekteyim. Dolayısıyla Ordu’muzun coğrafyasına elimizin içi kadar yakınız.” Dedi.
 
Başkan Hilmi Güler’in Ordu için büyük bir şans olduğunu açıklayan Abdulkadir Hatipoğlu; “ kıymetli bakanımız ilimiz için büyük bir kazanımdır. Kendisi proje adamıdır. Sayın bakanımızla çalışmak büyükşehir belediyemizin tüm personelinin ufkunun açılmasına vesiledir. Büyükşehir kurumu tüm kadrolarıyla hizmet ve yatırım alanlarının başat aktörüdür. 19 ilçemiz, 772 mahallemizin tamamında büyükşehir belediyemizin izi vardır. Bu da sayın bakanımız Hilmi Güler’in öncü kaptanlığı ile başarılmaktadır. Kısaca; bakanımız ufuk açan proje adamıdır, Ordu için büyük şanstır.” Dedi. 
Aybastı belediye başkanı Beytullah Geçtan’da ziyarette; “Yerel yönetimler olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Tabii ki; büyükşehir belediyemizin hizmetleri ve yatırımları çok kıymetli. Bizler ilçe belediyeleri olarak büyükşehir belediyesi yatırımlarına ciddi önem veriyoruz. Birlikte çalışıyoruz. Bu birlikteliğin öncüsü bakanımız Sayın Hilmi Güler’dir. Sayın Hilmi Güler başkanımızın koro şefliğinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca Fen İşleri Daire Başkanımız Hatipoğlu’da bu kervanın ana aktörlerinin başındadır. Sahadadır uçan, göçen, yıkılan, devrilen her unsurun takipçisidir. Çözüm üretenidir.” Dedi. 
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde