23 Eylül 2021

YÖ – NE – TE – Mİ – YOR- SU – NUZ !

  • PDF
Gelecek Partisi Fatsa İlçe Başkanı Hakan Ertürkmen “Fatsa ya Ordu ya yapılan (yapılmayan) hizmetler ortada” diyerek basın açıklaması yaptı.
Hakan Ertürkmen açıklaması şu beyanlara yer verdi:
“Fındığa verilen fiyatlar ortada
Fatsa ya Ordu ya yapılan (yapılmayan) hizmetler ortada ve ülkenin içerisindeki kötü durum ortada, Fatsa ‘ya verilen değeri nereden ölçelim.
Çevre yolunu yapmayıp, transit yolculuk yapmak için Karadeniz sahil yolunu kullanırken çektikleri eziyetten mi ölçelim ?
19 yıllık iktidarın Fatsa ilçesine yeteri kadar önem vermeyip en ufak yağmurlarda sele maruz kalan esnaf ve hane halkına verilen (verilmeyen)  değerden mi ölçelim ?
Dünya da ki üretimin  %75 inin bizim topraklarımızda olan Fındık için verilen fiyatın maliyetin altında olması münasebetiyle fındık üreticisine verilen değerden mi ölçelim ?
Ülkemizin ciğerleri konumunda olan ormanlarımızı ticari rant için birkaç yabancı firmaya peşkeş çeken ve  maden sahası haline getirilen Fatsa halkına verilen değerden mi ölçelim?
Bu ülke vatandaşı Fatsa halkı kendisine hizmet edenin muhakkak yanında olacaktır. Hizmet etmeyenin koltuğu kendi ve yandaş firma çıkarları için kullanan kişi ve kurumların karşısında olacaktır.
Bu yüzden biz diyoruz ki artık 19 yıllık ülke iktidarında miadınız doldu ve bu işi vatan millet aşkı ile yanan , vatanını milletini seven. Devletini milletini her şeyin üstünde tutan kişilere emanet edin.
Makam ve mevki için değil , vatan ve millet için
Para ve pul için değil, milletin selameti ve bekası için
Canla – Başla – Aşkla – gecesine gündüzüne katan kişilere emanet edin.
Bu ülke sahipsiz değil ve kalmayacaktır da.
Ve artık siz bu ülkeyi Fatsa’yı yönetemiyorsunuz
Yö – ne - te – mi – yor- su- nuz !
Ve bizler sizin yönetemediğiniz bu ülkeyi Fatsa’yı yönetmeye ve taşın üstüne taş koymaya hazırız.” dedi.
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde