Öğrencİlerden Afrİn’de Görev Yapan Kahraman Mehmetçİğe Fındıklı Destek
Fatsa Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Suriye’nin Afrin bölgesinde görev yapan kahraman askerlerimize destek vermek amacıyla fındık topladılar.
Fatsa Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ve ailelerinin de desteğiyle okulda başlattıkları projeyle topladıkları fındıkları Afrin’e gönderilmek üzere Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığına teslim ettiler.
Öğrencilerimizin güzel bir organizasyonla topladıkları fındıkların Afrin’de görev yapan kahraman askerlerimize moral ve destek olmasını istediklerini dile getiren Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, bu anlamlı projeyi gerçekleştiren öğren-cilerimizi tebrik ediyor destek veren herkese teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.
Yorum ekle