Fatsa'da okçuluk sporu gelişiyor
Fatsa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Fatsa da okçuluk sporunun geliştirileceği söylendi.
75. Yıl Kapalı Spor Salonu alanı içerisinde kurulan ok atma poligonunun kısa sürede faaliyete geçeceği bildirildi.
Okçuluk sporunun gelişmesi için birçok çalışma yaptıklarını söyleyen Fatsa İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Halil Bekyürek, "Karadeniz'in en büyük ikinci açık alan okçuluk sahası olan Fatsa Okçuluk Sahası genişletme ve yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. Bu sporun gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yeni sporcularımızın ilgisi çok büyük. Bizler de var olan sahamızı genişleterek daha fazla sporcuyu burada buluşturmak istiyoruz. Sahamızın yapılmasını sağlayan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar'a teşekkür ederiz" diye konuştu.
Yorum ekle