YARDIM SEVENLER İFTARDA BULUŞTULAR
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_dscc.jpg)
Türkiye Yardım Sevenler Derneği iftar yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Tysd Fatsa Şubesi başkanı Nimet Koç yaptığı açıklamada ; "Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesi " olarak , her yıl Ramazan aylarında yaptığımız geleneksel iftar proğramımızda daha üyelerimiz, bağışçılarımız ve dostlarımızla birlikte olduk , Ramazan'ın maneviyatını birlikte yaşadık, bağışlarımızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın huzurunu yaşa-dık, katılımcı dostlarımıza çok teşekkürler ediyoruz, dost-larımızın desteğiyle birlikte nice güzel ve hayırlı işler yapmayı diliyoruz” dedi.
yenihaber
Yorum ekle