YARDIM SEVENLERDEN ANLAMLI ZİYARET
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yrdmm(2).jpg)
Fatsa Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesi anneler günü etkinliği kapsamında Ünye Sabancı Çocuk Yurdunu ziyaret etti.
Sıcak bir havada geçen ziyarette çocukların sevinci ve mutluluğu gözlerine yansıdı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nimet Koç; “Tysd Fatsa Şubesi olarak bu yıl "Anneler Günü " etkinliğini Ünye Sabancı Çocuk Yurdunu ziyaret ederek geçirmeyi planladık ; anne- baba sevgisinden mahrum 120 yavruyla bir kaç saat geçirdik. Çocuklar kah gitaristimizin şarkılarına eşlik ettiler , kah eğlendiler , dondurma ikram ettik , balonlarla oynadılar , Mayıs ayında Doğum günü olan 6 çocuğun Doğum gününü kutladık. Yüzlerine sürülen boyalarla eğlendirdik , sohbet ettik , onları sevdik. Allah hiç bir çocuğu ebeveynlerinden ayırmasın. Allahtan ki bu güzel yavrular ,yurdun sıcak öğretmenleri ve ilgili yöneticilerine emanetler , iyi ki var devletimizin emin kuruluşları” dedi.
Yorum ekle