Bolaman Park’ta Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar için 23 Nisan’da özel organizasyon yapıldı Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Ordu İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evleri’nde kalan çocuklara, Bolaman Park’ta 23 Nisan’a özel program düzenlendi. Ordu Valisi Seddar Yavuz’un “Sevgimizi Paylaşalım Projesi” kapsamında Sevgi Evleri’nde kalan 38 çocuk Bolaman Park’ta bir araya gelip 23 Nisan’ı kutladı. Ordu Valisi Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un da katıldığı organizasyonun ev sahipliğini Turkuvaz evinin hamisi olan Bolaman Park Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Torluoğlu üstlendi. Haber: Zafer Akbaş