Fatsa Yardımsevenler Derneği 91. onur yılı yemeği düzenledi
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yrdd(1).jpg)
Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Fatsa Şubesi, 91. kuruluş yıl dönümünü düzenlemiş olduğu etkinlikle kutladı.
Yalçın ötelde gerçekleşen kutlama yemeğinde TRT sanatçısı Seda Gökkadar sahne aldı. Etkinliğe çok sayıda davetli katılırken gecenin ilerleyen saatlerinde coşkulu bir kutlama yaşandı.
Etkinliğe katılan herkese teşekkür eden Fatsa Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nimet Koç, “ Her yıl geleneksel düzenlediğimiz gecemize olan yoğun katılım ve ilgiden çok mutluyuz. TYSD 19 Şubat 1928’de kurulan, ülke genelinde 135 şubesiyle, büyük mesuliyet duygusuyla, birlik ve beraberlik içerisinde, insan onurunu kırmadan, ihtiyaç sahiplerine hizmet veren bir Cumhuriyet kuruluşudur. 2019-2020 eğitim yılları içinde 70 üniversite öğrencisine katkı bursu vermekteyiz. Bu bir gönül işidir. Çalışma arkadaşlarımıza ve yıllardır desteklerini esirgemeyen bağışçılarımıza bu vesile ile sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Gece, Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesine katkıda bulunan kişilere plaket ve ödül töreni ile son buldu.
Yorum ekle