THE TABELA KAFE ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR
İşletmeciliğini Mahmut Yücetürk ve Faruk Çelik'in yaptığı The Tabela Kafe Evkaf mahallesinde hizmete açıldı. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz yeni işletmeyi bizler çok beğendik.
İşetme sahibi Mahmut Yücetürk yaptığı açıklamada; “Fakülteye çok yakın bir konuma işletmemizi açtık. Burada cafe sektöründe bir eksiklik söz konusuydu. Sonuç olarak ortaya güzel bir mekan çıktığını düşünüyoruz. Mutfağımızda her şey kendi imalatımız. Aynı zamanda ekmeği siyah olan farklı bir hamburger lezzeti sunuyoruz.
Öte yandan fotoğraf çekinmek isteyenler için görsel bir mekan hazırladık. İsminden de anlaşıldığı gibi kafemizin duvarları tabelalarla doludur. Müşterilerimizi ve dostlarımızı yeni mekanımıza bekliyoruz” dedi.
The Tabele Kafe işletmecilerine hayırlı olsun temennisinde bulunuyor, bol kazançlar diliyoruz.
YENİHABER
Yorum ekle