'' SÜRECİN SONUNDA EN İYİ BELEDİYE MECLİSİ LİSTESİNİ ÇIKARACAĞIZ''
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_mrttt(1).jpg)
Fatsa ilçesinde çıkan manipülasyon ve söylentilere cevaben kamuoyuna bilgi vermek için açıklama yapma ihtiyacı duyan Fatsa CHP ilçe başkanı Murat İnanlı gündemin yerel seçimlere odaklı haliyle Parti'nin ve aday Ahmet Canbaz'ın dedikodular ile yıpratmak istendiğini ve bir açıklama gereksinimi doğduğu için belediye meclisi listesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
CHP ilçe başkanı Murat İnanlı ''Değerli partili ve degerli fatsa seçmeni , yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi belediye meclis üyesi adaylığı ile alakalı kamuoyunda konuşulanın aksine kesinlikle hazırlanmış bir liste olmamakla birlikte, parti yönetimi ve adayımız süreç başladığından bu yana Fatsa’mız için en doğru adayları tespit etmek için gerekli çalışmaları yapmak üzere toplumun her kesimiyle görüşmüş ve bir araya gelmiştir. Sürecin tamamlanacağı son tarihe kadar da bu görüşmelere devam edecektir. Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa ilçe yönetimi ve adayımız toplumun her kesimini kucaklayan, onların belediye nezdinde sesi olacak, sorunlarını meclise taşıyacak, nüfusunun önemli bir kısmını çevresindeki ilçelerden gelen hemşeh-rilerimizin oluşturduğu Fatsa’mızın haklarını en iyi şekilde koruyacak ve Fatsa’mız için en doğru kararları alacak bir belediye meclis üye listesini siz hemşerilerimizin de katkısı ile huzurunuza sunacaktır. saygıyla duyurulur" açıklamasında bulundu.
Yorum ekle