“BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN, HEPİMİZ FATSA İÇİN”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_dgg.jpg)
AK Parti Fatsa Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Doğruca gazetemizi ziyaret etti.
Ziyareti esnasında aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulunan Ahmet Doğruca, “ Benim aday olup olmamam hiç önemli değildir. Şuna inanıyorum ki 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Fatsa’da rekor oy alacaktır” dedi.
AK Parti’den ikinci defa aday adayı oldum diyen Ahmet Doğruca açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü; “2019 yerel seçiminde, 25 yıllık devlet tecrübemizle ilçeme faydalı olabilmek adına bu göreve talip oldum. Ben şehrin dinamiklerini harekete geçirmek istiyorum. Fatsa’da fatsalılık ruhunu benimsetmek lazım. Fatsalı gücünün farkına varmalıdır. Örneğin kent konseyinin ısrarla kurulmaması ilçemiz adına büyük bir kayıptır. Ben Fatsa’yı Fatsa Belediye Başkanı yönetecektir demiyorum. Fatsa’yı Fatsalılar yönetecektir. İstişareler yapılacaktır. Ben 25 yıllık idarecilik başarımı istişareler neticesinde sağladım. Bana göre Fatsa’ya iyi bir idareci lazım. Bütün aday adayı arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Birimiz hepimiz için, hepimiz Fatsa için” dedi.
YENİHABER
Yorum ekle