TÜRK KIZILAY’INDAN EĞİTİME DESTEK
Multithumb found errors on this page:
There was a problem loading image /home5/fatsayenihaber/public_html/kfinder/userfiles/images/kzll.jpg
Türk Kızılay’ı Fatsa Şubesi, Aslancamii İlkokulu Anasınıfını ziyaret ederek sınıfın ihtiyaçlarını giderdi.
Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Türk Kızılay’ı Fatsa Şubesi Başkanı Erdi Şevketoğulları; “Eğitime destek amaçlı projelerimiz devam ediyor. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Fatsa Aslancamii İlkokulu Anasınıfının fiziki şartlarını düzenleyip, eğitim materyalleri aldık. Özellikle çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak, onların güzel bir ortamdan eğitim almalarını sağlamak, daha güncel eğitim materyalleri ile eğitim almalarını sağlamak hedeflerimizden bir tanesidir. Türk Kızılay’ı hayatın her alanında ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında yer alıp, ihtiyaçlarını gidermektedir.
Ülkemizde ve dünya mazlumlarının hamisi olan Türk kızılay’ını vatandaşlarımızın maddi ve manevi olarak desteklemesini bekliyoruz” dedi.
YENİHABER
Yorum ekle