Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı Muammer Bilgiç Türkiye’nin 25 Haziran sabahı özlediği aydınlık günlere kavuşacağını ifade etti. Bilgiç gazetemize özel yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “ Türkiye’de sessiz ve derinden oluşan bir dalga var oluyor. İnsanlar nefes alabilmek için bir değişim arayışının içindedir. Türkiye iyilik ve güzellik için bir değişime gidiyor. 24 Haziran seçimleri kimileri için süpriz olacak. Ama biz bu süprizi bekliyorduk. Mevcut iktidarın da bu değişime ihyiyacı vardır. Metal yorgunluğu iktidarı epey hırpalamıştır. Halkımız da bu doğrultuda 24 Haziran sabahı oyunu kullanacaktır. 25 Haziran sabahı da Türkiye mutlu günlere uyanacaktır. Biz seçim sonuçlarının ülkemize iyilik ve güzellikler getirmesini diliyoruz” dedi.