Terapi Veteriner Kliniği Hizmete Açıldı
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_trpp.jpg)
Ticari Faaliyetlerine yeni başlayan Terapi Veteriner Kliniğine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
Klinik sahibi Fatih Bayrak, sektörde deneyimli bir hekim olduğunu belirterek; “Terapi Veteriner Kliniği olarak yaklaşık iki haftadır Fatsa’da hizmet veriyoruz. İş yerimiz Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şeref Sokak (Yeni Belediye Binası yanı)’tadir. Büyükbaş, küçükbaş hayvan, kedi, köpek, muhabbet kuşları ve at gibi hayvanların bakım, teşhis, tedavi ve mamalarının sağlanması alanlarında hizmet veriyoruz. İlerleyen dönemlerde Fatsa’da ilk olacak röntgen cihazımızla daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Makina ve ekipman olarak donanımlı bir kliniğiz. Hayvancılık sektörü Ordu ilinde canlı bir sektör. Her geçen gün kliniklerin de sayısı artıyor. İnsanlar hayvancılığı daha bilinçli yapıyor” dedi.
YENİHABER
Yorum ekle