“GIDA”NIN YENİ BAŞKANI FATİH ARSLAN OLDU
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_gd14.jpg)
Fatsa Gıda Maddeleri ve Satıcıları Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda üyelerin tercihi başkan adaylarından Fatih Arslan’dan yana oldu.
Fatsa Gıda Maddeleri ve Satıcıları Esnaf Odası bir süredir merhum Aydın Bostancıoğlu’nun 20 Ekim 2017 tarihinde vefatı ile yönetim kurulu üyelerinden Cemal Taş başkanlığında yürütülmekte idi. Fatsa Dumlupınar Kapalı Spor salonu’nda 11 Mart Pazar günü gerçekleşen seçimde Fatih Arslan ile Hayrullah Çoruh listeleri yarıştı. Seçime üyeler yoğun bir katılım gösterdi.
İlçede bulunan STK ve siyasi parti temsilcileri de seçimi yakından takip etti.
780 üyesinin olduğu Fatsa Gıda Maddeleri ve Satıcıları Esnaf Odası seçimlerinde 2 sandıkta 686 üye oy kullandı. Üyeler tarafından heyecanla beklenen seçim sonuçları saat 17.00’de sandıkların açılması ile son buldu. Kullanılan oylardan Fatih Arslan listesi 384, Hayrullah Çoruh listesi ise 302 oy aldı. Böylelikle Fatih Arslan Fatsa Gıda Maddeleri ve Satıcıları Esnaf Odası’nın yeni başkanı oldu. Fatsa Gıda Maddeleri ve Satıcıları Esnaf Odası’nın yeni başkanı Fatih Arslan kısa bir konuşma yaparak “Kazanan Fatsa Olmuştur” diyerek üyelere tesekkür etti.
Başkanlığı Fatih Arslan’a devreden Cemal Taş ise, sevgili dostum, arkadaşım merhum Aydın Bostancıoğlu’nun zirveye çıkardığı bayrağın yerinde dalgalandığını, şükürler olsun düşürmediklerini belirterek bütün üyelere teşekkür etti ve yeni başkan Fatih Arslan’a da başarılar diledi. HABER
MUHARREM GÖÇ
Yorum ekle