BAŞKAN ERDOĞAN AKYÜREK OLDU
Ordu Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı Aydın Bostancıoğlu’nun vefatı ile boşalan Birlik başkanlığına yönetim kurulu üyesi, aynı zamanda Aybastı Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası başkanı Erdoğan Akyürek getirildi.
Yönetim kurulu üyelerinin Mayıs 2018’de yapılacak seçime kadar kendi aralarında tercih Akyürek’den yana oldu. Böylelikle münhal bulunan başkanlık koltuğu da doldurulmuş oldu.
Kendisine verilen başkanlık görevi için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına teşekkür eden Erdoğan Akyürek “ Rahmetli başkanımız Aydın Bostancıoğlu’nun vefatı öncelikle kurum olarak bizleri derinden üzmüştür. Mekanı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. İnşallah onun bıraktığı hizmet bayrağını, onun tecrübelerinden yararlanarak laiki ile sürdüreceğiz. 28 yıldır bu camianın içindeyim. Mayıs 2018’de yapılacak olan seçimlere kadar başkanlık görevini bana layık gören yönetim kurulu arkadaşlarımın tümüne teşekkür ediyorum. Birliğimizin başarı çıtasını yükseltmek ve daha da kurumsal bir yapıya kavuşturmak için arkadaşlarımızla birlikte el birliği ile çalışacağız”dedi
HABER:MUHARREM GÖÇ
Son Güncelleme: Çarşamba, 08 Kasım 2017 12:32
Yorum ekle