FRAPAN ORDU ŞUBESİ AÇILDI
-
Çarşamba, 30 Ağustos 2017
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_frr30_8_2017.JPG)
Ürün çeşitliliği ve kombinleriyle kısa sürede beğenilen ve adından söz ettiren Frapan’ın Ordu şubesi Fidangör caddesinde açıldı.
Hem açık, hem tesettürlü bayanlara hitap eden ürünleriyle hizmet kalitesini arttırarak yoluna emin adımlarla devam eden Frapan, internet satışlarıyla da oldukça hareketli günler geçiriyor.
Çanta, şal ve takı gurubu satışlarında Yargıcı markasıyla ile çalışmaya başlayan Frapan, farklı tarz giyimi modern çizgiyle birleştirerek kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.
Ürün yelpazesini gün geçtikçe genişleten Frapan, internet satışlarıyla da Türkiye’nin tüm bölgelerine ürün gönderimi yapıyor.
Ordu ve Fatsa şubelerinde açılışa ve bayrama özel ve indirim fırsatlarının devam ederken; Sonbahar Kış sezonu ürünler ise raflarda şimdiden yerini almaya başladı.
Yorum ekle