Seyit Torun “Ayaklarım su topladı ancak yürüyüşe devam edeceğim”
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_yry4_7_2017.jpg)
20 gündür “adalet” yürüyüşünde yer alan Seyit Torun’un ayakları yara içinde kalmasına rağmen yürüyüşe devam ediyor.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ve 20 günü geride bırakan “adalet” yürüyüşünde ilk günden itibaren yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, ayakları kan toplamasına rağmen yürüyüşü bırakmadı. Ayakları su toplayan Torun’a müdahaleyi CHP Milletvekili Dr. Ali Şeker yaptı. Önlem amaçlı ilk başlarda terlikle yürüdüğünü ifade eden Torun, “Terliğin taban kısmı sert olduğu için iki numara büyük ayakkabı ile ve ağrı kesici kullanarak yürümeye devam ediyorum.” diye konuştu.
Yorum ekle