Fatsa Yardım Sevenler Derneği ihtiyaç Sabi aileleri bu ramazanda unutmadı. Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Fatsa Şubesi, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu. Temel gıdalardan oluşan Ramazan paketini yüzelli ihtiyaç sahibi aileyle buluşturan Fatsa Yardım Sevenler Derneği, bu ramazan ayında da ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi. En temel kural olarak yardımları insan onurunu kırmadan ve gizlilik esasları altında yaptıklarını ifade eden Dernek Başkanı Nimet Koç yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bildiğiniz gibi derneğimiz Ramazan ayında her yıl geleneksel olarak erzak yardımında bulunuyor. Bu esnada şuna dikkat etmeye çalışıyoruz. Bizlere ulaşamayan, çekinen ihtiyaç sahibi ailelilerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince en doğru noktalara ulaşmaya çalışıyoruz. Bu ramazanda en az 150 aileye ulaşmaya hedefliyoruz. Yaptığımız yardımlarda bağış-çılarımızın çok büyük katkıları var. Bağışlar artarsa bize ve talep olursa, ihtiyaç sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Bu anlamda bize bağışlarıyla destek olan tüm bağışçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinin niyetlerini kabul etsin. Sizlerin vesilesiyle bir kez daha herkesin Ramazan ayını kutluyorum” dedi.