ÖĞRENCİLERDEN ŞEHİDİMİZE ZİYARET
-
Çarşamba, 07 Haziran 2017
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_sht7_6_20177.jpg)
Yaklaşık iki ay kadar önce okullarının ismi şehit Sercan Öklük olarak değiştirilen, şehit Sercan Öklük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri okula ismi verilen şehit Sercan Öklük ‘ün mezarını ziyaret ettiler.
Müdür Yardımcısı ve Din kültürü öğretmeni Harun Bak’ın organize ettiği ziyaret oldukça duygusal geçti. Hatipli mahallemizde bulunan şehidimizin mezarı başında Kuran okundu, dualar edildi.
Okul Müdürü Ali Yazgı’da ziyaretle ilgili şunları söyledi. “Ramazan ayının manevi ikliminde öğrencilerimiz ile şehidimizi buluşturmak ve onu dualarla yad etmek istedik” dedi HABER-MUHARREM GÖÇ
Yorum ekle