YAŞAROĞLU KARDEŞLERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](/cache/multithumb_thumbs/b_250_170_16777215_0___ckfinder_userfiles_images_ysr26_1_2017.JPG)
Yaşaroğlu Zümrüt Petrol ve Yaşaroğlu Tarım Ürünleri sahipleri Köksal Yaşar ve Gökhan Yaşar gazetemizi ziyarete gelerek yeni iş yerimiz (Frapan'a) hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Emre ve Şeyma kardeşime yeni işyerlerinde hayırlı kazançlar temenni ediyorum diyen Köksal Yaşar ; “İşletmeniz Fatsa’ya ve sizlere hayırlı uğurlu olsun” dedi.
İşyerinin bulunduğu konum ve konsepti açısından Fatsa’da en iyi butiklerden biri Frapan oldu diyen Gökhan Yaşar; “Allah kazançlarınızı ve nasibinizi hayırlısından eylesin” diye konuştu.
Fatsa Matbaa Reklam Medya Genel Müdürü Emre ESER ise iyi dilek ve temennilerinden ötürü misafirlere teşekkürlerini iletti.
Yorum ekle