01 Haziran 2020

İstemek Ve Başarmak

  • PDF

hlk8-1-2014Ordu Atatürk kapalı spor salonunda yapılan gençler Taekvando il seçmesine Fatsa Halk Eğitim Spor Kulübü 3 sporcusuyla katıldı. Yapılan seçmelerde ilçemize başarı getiren sporculardan ;

Songül Aydoğan kilosunda 1.olarak altın madalya , Akif Beylik kilosunda 1.olarak altın madalya ve Bekir Akkurt kilosunda 3.olarak bronz madalya kazanmıştır. Bu başarılar ile Songül Aydoğan ve Akif Beylik 1. Olarak 11-16 ocak 2014 de Alanya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanmıştır.

Sporcuları hem müsabakalara hem de hayata hazırlayan onların galibiyetleriyle gururlanıp, mağlubiyetlerinde gardlarının düşmesine hiçbir zaman   izin vermeyen, her zaman yanlarında olup bütün sporcularını ailesinden biri olarak sevgiyle yetiştirmeye özen gösteren Deneyimli Antrenör Adem Hacıfettahoğlu ;”bu müsabakaya giderken güzel sonuçlarla Fatsa’mıza döneceğimizi biliyordum, çünkü bunca çalışmanın ,bunca emeğin sonucu hüsran olamazdı ben sporcularıma güveniyordum, ben kendim ve bağlı olduğumuz Fatsa Halk Eğitim Spor Kulübü olarak onları her zaman gücümüzün üstünde desteklemeye devam edeceğiz “ diyerek haklı sevincini bir kez daha dile getirdi.

Fatsa’lı Taekwon-do cularımıza katılacakları Antalya Türkiye Şampiyonasında başarılar diler , ilçemize alışkın olduğumuz madalyalarla dönmelerini temenni ederiz.

Desterklerinden dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Celal Acar a teşekkürler ederiz.halk8-1-2014

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde