18 Ekim 2019

MURAT İNANLI; FATSA KENT KONSEYİ ACİLEN KURULMALIDIR

  • PDF

CHP Fatsa İlçe Başkanı Murat İnanlı yaptığı yazılı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi. İnanlı; "Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanlığı olarak yerel seçimlerden bu yana 3 aylık bir zaman dilimini geçirmiş bulunmaktayız. Halkımızın teveccüh gösterdiği Belediye Yönetimi 3 aydır görev yapmaktadır. Seçimlerin hemen akabinde yaptığımız ziyaret sonucu ve birebir görüşmelerimiz sonucu yönetimdeki arkadaşlarımız bize göre iyi niyetli, Belediye işleyişini ve yanlışları görüp düzeltme eğiliminde olup zamana ihtiyaçları vardır. 
Söylenecek çok şey, eleştirilecek çok daha fazla şey vardır. Ancak zaman eleştiri veya konuşma zamanı değil icraat zamanıdır. Fatsamıza hizmet zamanıdır. Yetki de icradadır. Dolayısı ile üzerimize düşen her ne ise yardıma ve desteğe hazır olduğumuzu buradan kamuoyuna duyurmak isteriz. Bu çağrımızı da Belediye yetkililerine seçimin hemen sonrası da yapmış olduğumuzu duyurmak isteriz. Bununla birlikte Fatsamızda hizmetlerin çok daha verimli ve etkili ve yerinde gerçekleşmesi için FATSA KENT KONSEYİNİN acilen kurulması ve Fatsamız ile ilgili kararların çok daha çoğulcu ve katılımcı bir birliktelikle alınması gerektiğine inanmaktayız. 
Gereğinin değerli Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibartarafından da yapılacağından eminiz. Zira söz konusu Fatsa ise gerisi teferruattır düşüncesinde hemfikir olduğumuza dair inancımız tamdır" dedi. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde