22 Ağustos 2019

“MACERA PARK” EĞLENCE TUTKUNLARINI BEKLİYOR

  • PDF
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bölge turizmine katkı sunması amacıyla hayata geçirilen Macera Park hizmet vermeye başladı.
Projenin ilin marka değerini yükselterek bölgedeki turizm çeşitliliğini artıracağını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her yaş grubuna hitap eden bir etkinlik alanı olan Macera Park’ın ramazan ayı boyunca 09.00 ile 22.00 saatlerinde arasında hizmet vereceğini söyledi.
 
“İLİN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK”
11 bin 204 m2’lik bir alanda uygulanan proje ile halkın eğlenip sportif aktiviteler gerçekleş-tirebileceğini belirten Başkan Güler, “Yeşil, mavi, kırmızı zorluk seviyesinde 3 adet macera parkuru yer almaktadır. Serbest düşüş, kader atlayışı, tırmanma duvarı ve Zipline’ın bulunduğu etkinlik kulesi, dev salıncak ve çocukların becerilerini geliştirebi-lecekleri gökkuşağı ve tavşan parkurunun bulunduğu Macera Park ilimizin marka değerine katkı sunacaktır. Eğlence tutkunlarını ağırlamaya hazır olan Macera Park ilimize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.
 
09.00 - 22.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK
Ramazan ayı boyunca 09.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Macera Park’ta giriş ücreti 5 TL olarak belirlenirken 7 yaş ve altı çocuklardan giriş ücreti alınmıyor.
Her yaş grubuna göre farklı etkinliklerin bulunduğu Macera Park’ta fiyat tarifesi şu şekilde:
- Yeşil-mavi-kırmızı parkurda 1 parkur 20 TL, 2 parkur 30 TL, 3 parkur 40 TL
- 2 etkinliğin birer kez kullanılabildiği etkinlik kulesi 30 TL
- 30 dakikalık kullanım için gökkuşağı parkuru 20 TL
- Dev salıncak 20 Tl

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde