27 Mayıs 2019

KİBAR: “AMACIMIZ REKOR OY ALMAKTIR”

  • PDF
Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Etem Kibar Projelerini Gençlerle paylaştı.
 Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Etem Kibar, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel, Fatsa Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Fatsa’nın gençleriyle Maşa Kafe’de bir araya geldi. Hayalinde ki Fatsa’yı ve projelerini katılımcılara anlatan Kibar; 31 Martta kazandıkları takdirde istişare yöntemiyle Fatsa’yı yöneteceklerini ifade etti. 
Seçimden önce nasıl ki sizlerle bir araya geldiysem seçimden sonrada söz veriyorum sizlerle sık sık bir araya gelip Fatsa’yı masaya yatırıp konuşacağız diyen Kibar; “Seçildiğimiz takdirde İlçemizin geleceğini belirlemede sizlerin isteklerini ön planda tutarak ve yine sizlerin vereceği en yüksek oy desteğiyle büyükşehirin nimetlerinden maximum düzeyde faydalanacağız” diye konuştu. İlçe teşkilatı, belediye başkanı ve milletvekili ile uyumlu çalışmanın önünde artık bir engel kalmadığını vurgulayan Kibar; “Fatsa için hayalini kurduğumuz projeleri önümüzde ki günlerde yapacağınız toplantıyla kamuoyuna açıklayacağız. Şunu belirteyim ki; Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hilmi Güler Ordumuz için büyük bir şanstır. Onun öncülüğünde Ordu’ya yapılacak projeler bizi şimdiden heyecan-landırıyor. Bizde sizlerin desteğini sandıkta ne kadar fazla hissedersek Fatsamız adına gerek bakanlıklarımızdan, gerek büyükşehirimizden talepte bulunacağımız yatırımlar adına elimiz çok daha güçlenecektir. Sizden ricam bizleri olan desteğinizin güçlü bir şekilde sandıkta hissetmektir. Amacımız; Fatsa’dan rekor oy alıp seçilerek, bu rekor oyun geri dönüşümünü Fatsa’ya yatırım hizmeti olarak geri dönmesini sağla-maktır”dedi. 
Kibar;” Göreve geldikleri takdirde ilk icraatlarından birinin Fatsa Kent Konseyini kurmak olduğunu söyleyerek; Şeffaf belediyecilik anlayışı gereği toplumun tüm kesimlerinin temsil edildiği bir kent konseyini Fatsa’ya kazandıracağını ifade etti. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesinde ki kamulaştırma sürecin takipçisi olarak hızlı bir şekilde Fatsa’ya gelecek olan yatırımcıların önünün açılması ve istihdam artışını sağlayacaklarını da sözlerine kaydetti. Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’nın bir telefonu ile Fatsa Devlet Hastanesine 12 doktorun atanmasına aracılık ettiğini söyleyen Kibar; “ Sayın vekilimizde bölgemizdeki sorunların çözümü için var gücüyle çalışmakta hatta Vekilimizin gayretleri sonucu Fatsa Devlet Hastanesinin asansör sorununun da çözüldüğünün müjdesini buradan veriyorum” diye konuştu. Fatsa’nın kültürel, ekonomik ve turizmine yönelik projelerimiz ile bambaşka bir Fatsa’yı sizlerle bulaştıracağız diyen Etem Kibar; “Hiçbir siyasi dayatmaya kulak asmadan Belediye Meclis Üye listemizi yaptık ve cumhur ittifakı çerçevesinde tertemiz bir liste ortaya koyduk. Bu listemizle birlikte hakkaniyetli, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışını Fatsa’dan alacağımız en üst düzey oy oranı ile taçlandırmak istiyoruz” diyerek sözlerine son verdi. YENİHABER
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde