27 Mayıs 2019

KAÇAK; “YENİ BİR NEFESLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

  • PDF
MHP Fatsa İlçe Başkanlığı görevine yeniden atanan Murat Kaçak, gazetemize özel bir ziyarette bulundu.
Bizim davamız Fatsa davasıdır diyen Murat Kaçak; “Fatsalının şunu bilmesi lazım. Ben koltuk sevdalısı bir adam değilim. Bu gün orada görev verilir, yarın başka bir yerde görev verilir. Her nerede görev verilirse Fatsa menfaatlerini ve çıkarlarını göze alarak hizmet etmeye devam edeceğim” diye konuştu. 
Milliyetçi Hareket Partisine ve liderimiz Devlet Bahçeli’ye gönülden bağlı bir kişi olarak verilen görevden kaçmamız mümkün değildir diyen Murat Kaçak; yeni bir heyecanla yola devam ettiklerini ifade etti. Kaçak; “ Yeni bir heyecanla yeni bir yüzle yönetim kurulumuzun da %90’ını değiştirerek Fatsa’nın huzuruna hizmet etmeye çıkacağız. Yeni yönetim yeni bir nefes demektir. Bu arada bizim adaylığımızın açıklandığı günden bu güne kadar layıkıyla onurlu ve şerefli bir duruş sergileyen ilçe başkanlığımızı yöneten Fatih Yılmaz kardeşimize sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. Şahsıma hiçbir yalnızlık hissettirmediler ve daima arkamda durdular” dedi. 
Kamuoyunda şahsı adına oluşturulan algıların asılsız olduğunu ifade eden MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak; “Kamuoyunda bazı dedikodular oldu. Başka bir siyasi partiden aday olacağımız konuşuldu, bağımsız olarak aday olacağım konuşuldu. Daha sonrasında aday olmayacağımız anlaşıl-dıktan sonra ciddi bir rakam telaffuz edilerek kamuoyunda para alıp geri çekildiğimiz söylendi. Bu söylemleri çıkaran herkesi Allah’a havale ediyoruz ama bu işlerin parayla alınıp verildiğini düşünenlere buradan seslenmek istiyorum. Kim ne kadar bir meblağı aldığımı telaffuz ediyorsa o şahsa söylüyorum ki gelsin ben 5 katını taktim edeceğim, adaylığımı geri versinler diyorum. Milliyetçi Hareket Partisinde para geçmez. Murat Kaçak ve yol arkadaşlarını satın alacak bir para birimi henüz hayata geçmedi” dedi. 
Murat Kaçak; “Milliyetçi Hareket Partisi 50 yıllık bir siyasi partidir.  Aynı zamanda ideolojisi olan, davası olan bir siyasi harekettir. 50 yılda Türkiye Cumhuriyetinde birçok siyasi parti kurulmuş ve kapatılmıştır. Ama Milliyetçi Hareket Partisi bu gün hala inanmış bir şekilde yoluna devam etmektedir. Bu seçimde, seçimden sonra oluşacak olan tabloda şehri yöneten bir belediye başkanı ve o şehri yönetmeye talip olan bir belediye meclis listesi olacak. Burada Cumhuriyet Halk Partisinin, Milliyetçi Hareket Partisinin, Adalet ve Kalkınma Partisinin ve Saadet Partisinin temsilcilerinin bulunduğu dörtlü bir meclisi oluşacak.  Milliyetçi Hareket Partisinden meclise girecek olan arkadaşlarımız Fatsa menfaatlerini ortaya çıkaracaklardır.  
Farklı bir meclis yapısı oluşacağı için seçilecek olan başkanın işinin çok ta kolay olacağını düşünmüyorum” dedi. 
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde