27 Mayıs 2019

BAŞKAN HAYDAR GÜRSU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • PDF
Fatsa Ziraat Odası Başkanı Haydar Gürsu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulduk. 
Ziyaret esnasında gerçekleşen sohbette konuşan Başkan Gürsu; “Bölgemizin ana geçim kaynağı olan fındık mahsulüne sahip çıkmaya, çiftçilerimizle omuz omuza bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.
Yeni görevinde Başkan Gürsu’ya başarı temennilerinde bulunan gazetemiz sahibi Yavuz Seli Eser, Fatsa Ziraat Odasının ilçemiz için önem arz eden bir kurum olduğunun altını çizdi. Bu bağlamda, çiftçilerimizin Fatsa Ziraat Odasından beklentisinin büyük olduğunu ifade eden Yavuz Seli Eser; “ Geçtiğimiz dönemde başarı çıtasını en yükseğe çıkaran Fatsa Ziraat Odasından çiftçilerimizin beklentileri aynı oranla devam etmektedir. Hiç şüphemiz yoktur ki Haydar Gürsu başkanlığında Fatsa Ziraat Odası çiftçilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edecektir. Yeni Haber gazetesi olarak yeni görevinizde başarılar diliyoruz” diye konuştu.
 Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Fatsa Ziraat Odası Başkanı Haydar Gürsu ise sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; “ Zor bir görevde, önemli bir kurumda bayrağı devraldık. Zaten şahsım geçtiğimiz dönemde yönetim kurulunda görevliydi. Yani kuruma yabancı değiliz. Ethem Kibar kardeşimiz Fatsa Ziraat Odasında önemli çalışmalara imza attı. Çiftçimiz ile her şeyden önce bir gönül bağı kurdu. Odada zaten oturmuş bir sistem mevcut. Aynı sistem üzerinden çalışmaları yürütmeye, odamızı daha da iyi noktalara getirmeye gayret edeceğiz. Birçok yeni plan ve projemiz var. İlerleyen süreçte bunları basın ve kamuoyuyla paylaşacağız. Bölgemizin ana geçim kaynağı olan fındık mahsulüne sahip çıkmaya, çiftçilerimizle omuz omuza bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi. 
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

trafik cezası öde kredi kartı ile fatura öde online fatura ödeme fatura öde